Wielki finał projektu GRIEG-Craquelure

Zakończenie projektu to dla nas czas podsumowań, ale także niezwykle intensywny okres dyskusji, planowania kolejnych eksperymentów i rozważania nowych kierunków badawczych. Projekt GRIEG-Craquelure, który właśnie dobiegł końca, dostarczył odpowiedzi na wiele pytań i rozbudził naszą naukową ciekawość. Wynikami projektu podzieliliśmy się z grupą międzynarodowych ekspertów, którzy byli dla nas wsparciem merytorycznym w trakcie projektu, a Wy mieliście okazję poznać bliżej nas i naszą pracę podczas sympozjum zorganizowanego wspólnie z Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Dziś dzielimy się z Wami kilkoma ujęciami z tego ciepłego kwietniowego tygodnia, który przyniósł nam nowe doświadczenia, znajomości oraz pozwolił na tak ważny dla nas kontakt ze środowiskiem konserwatorów i muzealników. Dziękujemy Wam wszystkim za obecność i dzielenie się z nami Waszymi wrażeniami!

Dla tych, którzy nie mogli być z nami osobiście albo chcieliby przeżyć to jeszcze raz, udostępniamy pełne nagranie z sympozjum Prewencja konserwatorska malarstwa sztalugowego w instytucjach kultury:


Szczególne podziękowania kierujemy do grupy ekspertów za przyjęcie naszego zaproszenia do Krakowa oraz podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami, a także dyrekcji Zamku Królewskiego na Wawelu za udostępnienie niezwykłej przestrzeni do dyskusji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *